Coronavirus

Beste ouders en leden

Zoals jullie al wel vernomen hebben, heeft Scouts & Gidsen Vlaanderen in samenspraak met Minister Dalle gevraagd om alle scoutsactiviteiten tot 8 juni  te annuleren door het coronavirus. We vinden dat heel jammer, maar met oog op een vlotte gidsenwerking en de gezondheid van onze leden en leiding kunnen we ons daar wel in vinden.

Concreet betekent dit dat alle gidsenactiviteiten tot 8 juni geschrapt worden. Dat gaat over gewone zondagvergaderingen, maar ook de specialere activiteiten zoals onze kaas-en bieravond, de gidsenquiz, kapoenenweeken, districtweekend, gidsenquiz en de wrapslag. We houden jullie zeker op de hoogte over eventuele nieuwe data, aflassingen en mogelijke terugbetalingen.

We houden de updates over het coronavirus binnen scoutsverband nauwlettend in de gaten en laten jullie zo snel mogelijk iets weten wanneer we nieuwe informatie hebben.

Bij vragen kunnen jullie altijd terecht bij onze groepsleiding via groepies@gidsensintjan.be.

We hopen dat we jullie snel weer op de gidsen kunnen zien. Bedankt voor jullie begrip en we wensen jullie een goede gezondheid.

Met vriendelijke groeten

De leiding